Biz Kimiz

Delux Lüks Meze olarak 1999 yılından beri hizmet vermekteyiz. Gıda sektöründe; hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde çalışma politikasını maksimuma çıkartarak hizmet sunmaktayız. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir ve bu gerçeği göz önünde bulundurduğumuz için Delux Lüks Meze alt yapısı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı gıda sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan Delux Lüks Meze, hazırlayacağı meze ürünleri ile her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda hazırlayan Delux Lüks Meze, bu konudaki ciddiyetine aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir.

Delux Lüks Meze, buradan yola çıkarak gıda üretimi sektöründe profesyonel olmadan uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Delux Lüks Meze; ürün üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarına gıda üretimi yapmayı hedeflemektedir.